O mnie

Podróżuję nie po to aby uciec, lecz by życie mi nie uciekło…

Mam na imię Kasia, mam stałą pracę, 26 dni urlopu i … jestem uzależniona od podróży.

Urodziłam się w 87′ roku. Jestem gadułą i rodowitą Ślązaczką.

Uwielbiam poznawać nowych ludzi, wiek … nie ma tu znaczenia. Dusza jest naszym odzwierciedleniem. Ile razy spotkałeś w hostelu starszych ludzi i byli odstrzałowi? No właśnie 🙂

Skończyłam studia o profilu medycznym i technicznym. Zawsze jednak podróżowanie było moją pasją. Z wiekiem  coraz bardziej rozwijam się w kierunku odkrywania świata. Nie wyobrażam sobie dzisiaj życia bez wędrówki. Podróż stała się elementem mojej codzienności. Każdą wolną chwilę poświęcam na odkrywaniu nowych miejsc.

2017-04-08_12.11.54

Moją pasją jest także kultura i sztuka. Film, książka i teatr pozwalają mi na odrywanie się od rzeczywistości. Od 2012 roku stale współpracuję z wieloma wydawnictwami i dystrybutorami filmów pisząc recenzje. Tworzę także treści o tematyce podróżniczej.

Interesuje mnie świat, szczególnie ludzie. Ich podejście do życia, kultura i codzienność. Lubię czasem iść pod prąd i głośno myśleć.

W swoich podróżach staram się zawsze zaplanować wszystko tak, by nie tracić czasu podczas wyjazdu a zobaczyć jak najwięcej. Lubię także samą siebie czymś zaskoczyć … Przeżyć coś spontanicznego.

Bloga zaczęłam prowadzić ot tak. Nigdy nie wierzyłam, że może zainteresować się nim choćby kilka osób, dzisiaj widzę, że dużo z Was mnie czyta za co dziękuję.

Można się ze mną kontaktować mailowo: katarzyna.irzenska@gmail.com

4 myśli na temat “O mnie

Dodaj własny

  1. Podróżniczka na etacie… zaczyna się ciekawie. Ja wyznaję ten sam schemat z taką małą różnicą, że mieszkam na emigracji. Tutaj wszystko jest nowe i ciekawe do odkrycia, chociaż nie powiem, bo zdarza mi się czasem i turystycznie do Polski lecieć 😉
    Kasia wytrwałości oraz kreatywności w dalszym tworzeniu tej strony 😉

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Blog na WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d blogerów lubi to: