Kwiatki Papieża Franciszka – Kard.Jorge Mario Bergolio


Książka jest ukazaniem tego ważnego wydarzenia jakim jest wybór Papieża. Znajdziemy w niej wiele ciekawych cytatów oraz wypowiedzi, które zostały poruszone na konferencjach dla dziennikarzy i innych wydarzeniach.

Wypowiedzi Papieża dotyczące wszystkich dziedzin życia zarówno społecznego jak i duchowego są pewnego rodzaju wskazówką dla czytelnika. Każdy znajdzie jakąś mądrość dla siebie.  Święty Franciszek z Asyżu jest opiekunem wszystkich cierpiących z powodu nędzy na każdym zakątku ziemi.

Droga krzyża jako ” droga zwycięstwa” zaprasza wszystkich do powrotu po naszych własnych śladach, a nie przebyta, nadaremna była drogą tegoż zwycięstwa. Książka jest dla wszystkich, którzy chcą przybliżyć sobie postać naszego nowego Papieża. Zawiera bardzo wiele naprawdę ciekawych i mądrych informacji, dotyczących naszej codzienności.

Przyznam, że na zbliżające się komunie polecałabym tą książkę, może dziecko nie do końca zrozumie wszystko, ale przecież ma czas a do książki może wrócić.

Dla małego chrześcijanina, który podejmuje kolejny krok w swoim życiu religijnym takowa książka na pewno nauczy dziecko czegoś mądrego a nie otumani jak chociażby konsola z grami czy tablet. Zdecydowanie polecam, wszystkim!

Książka dostępna do zakupu TUTAJ

Katarzyna Irzeńska

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Blog na WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d blogerów lubi to: