Dlaczego warto podróżować? – przygotowania Festiwalu Okno na Świat


W dniach 15, 16, 17 marca br., spotkają się miłośnicy podróżowania w bytomskim Muzeum Górnośląskim. A wszystko to przez Przemka, który dba o to by festiwal był nie tylko bogaty w merytoryczne inspiracje dla słuchacza, ale naprawdę zapina każdy guzik tej imprezy, abyście byli zadowoleni.

przemek.siemieniec

Przemysław Siemieniec

Podróże kształcą, inspirują, zmieniają człowieka. Organizator wydarzenia – Przemysław Siemieniec – postanowił stworzyć dla Was ten festiwal, aby każdy mógł odpowiedzieć sobie potem na tytułowe pytanie. Prezentacje, które są w programie, nie dość, że są różnorodne to przedstawiają miejsca dla wielu z nas ciekawe, do których chcecie się wybrać. Warto także dowiedzieć się od przedmówców, co ich zainspirowało by wyjechać? Dlaczego postanowili wybrać właśnie ten kierunek i co nimi kierowało?

max fiec

Max Fiec

marek bytom

Marek Bytom

maja janota

Maja Janota

junktrip

Junktrip

dominik włoch

Dominik Włoch

Nie od dzisiaj wiemy, że podróżowanie to nie tylko relaks. A do wyjazdu należy się porządnie przygotować w zależności od miejsca docelowego. Organizator imprezy postanowił pomóc Wam w odnalezieniu odpowiedzi do pytanie „Dlaczego warto podróżować? „ albowiem, przedstawi nam różne sylwetki podróżników, którzy zaprezentują nam swoje „Okno na Świat”.

piotr waksmundzki i karol kleszyk

Piotr Waksmundzki i Karol Kleszyk

michal piec

Michał Piec

angelika pawlowska

Angelika Pawłowska

Zapraszam Państwa w imieniu swoim i Organizatora na I edycję festiwalu: Okno na Świat, który odbędzie się w dniach 15-17 marzec 2013 roku w Bytomiu.

Szczegółowe informacje na temat i program znajdziecie [TUTAJ]

Zdjęcia zostały pobrane z podanej wyżej Strony Wydarzenia na Facebooku.

tekst: Katarzyna Irzeńska

Jedna myśl na temat “Dlaczego warto podróżować? – przygotowania Festiwalu Okno na Świat

Dodaj własny

  1. ‚Dlaczego warto podrozowac?’ Chyba na takie pytanie, ten kto kocha podrozowac i to robi, nie znajdzie konkretnej odpowiedzi 🙂 To sie po prostu czuje. Slyszalam kiedys takie zdanie ‚podroze ksztalca ale tylko inteligentnych ludzi’ i chyba cos w tym jest 🙂 Bo przeciez mozna pojechac do Egiptu, lezec przy basenie hotelowym przez cale dwa tygodnie…i to tez nazwa sie podroza 😉 Tylko czy wzbogadza? Nie sadze 🙂

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Blog na WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d blogerów lubi to: