Przewodnik po Londynie


Kolejny raz mam okazję obcować z przewodnikiem z serii „Udany weekend” wydawnictwa Bezdroża. Tym razem testowałam Londyn. 

Nigdy wcześniej nie byłam w Wielkiej Brytanii, Londyn znam z książek, gazet, Internetu, telewizji – jak każdy, kto wcześniej tam nie był. Jako, że to nie jest małe miasto a ogromna stolica, to tak naprawdę musiałam sobie poukładać wszystko co i jak zwiedzać. Byłam niestety tylko kilka dni, dlatego nie udało się zobaczyć większej części, co jednak zachęca by do Londynu wrócić.

Przewodnik z serii Udany Weekend – Londyn się sprawdził. Poszerzyłam swoją wiedzę na temat miejsc, które udało mi się zobaczyć, a także zasmakowałam praktycznych informacji. Były dość istotne, ponieważ patrząc choćby transport z lotniska do miejsca docelowego mogłam uzyskać wiele ważnych informacji, a także rozeznać się co jest tańszą opcją.

Opis miejsc jest podzielony na dzielnice, jak w poprzedniej wersji jaką recenzowałam (Berlin). Czyli jeżeli wiesz już gdzie jesteś, to śmiało czytasz o tym co zwiedzasz i planujesz dni wycieczki. Dużym plusem przewodnika są w nim złote myśli czyli praktyczne informacje. Pomagają bardzo w uzyskaniu najważniejszych informacji dotyczących cen w sklepach, komunikacji, ważnych placówek, informacji turystycznych, restauracji, noclegów etc.

Poręczny, w małym wygodnym formacie. Jednak na Londyn należałoby mieć minimum tydzień, by móc w spokoju zwiedzać i smakować tego niesamowitego miasta.

Katarzyna Irzeńska

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Blog na WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d blogerów lubi to: