Recenzja filmu – 2 dni w Nowym Jorku


Film ukazuje nam, jak szybko, dosłownie w dwa dni – rodzina jest w stanie zmiażdżyć nasze dotychczasowe życie. 2 dni w Nowym Jorku to wesoła komedia przedstawiająca życie 38- letniej francuski i młodego amerykanina, którzy są razem i wychowują swoje dzieci z poprzednich związków. Ich życie dotychczas było zakręcone, ale nagły przyjazd nie tylko ojca a jeszcze siostry z chłopakiem z Francji, dodało do ich codzienności bardzo wiele zamieszania. Chaos, głośne rozmowy, kłótnie, krzyki, brak snu, wstydliwe akcje i ciągłe zmęczenie od tej pory staje się codziennością.

Jak zatem przetrwać, gdy masz wszystkich na głowie i dosłownie każdy czegoś od Ciebie chce. Jak akceptować ludzi, których nie chcemy akceptować. Francja i Ameryka stają na czele zadania – mają do pokonania swoje własne emocje. Jak sobie poradzą? Zachęcam do obejrzenia filmu. Specyficzne poczucie humoru rozbawi Was na pewno. Słyszałam różne opinie na temat filmu, od kiczu po szał. Mnie się osobiście podobał i uśmiałam się bardzo.

Dziękuję BYTOMSKIEMU CENTRUM KULTURY – BECEK – w którym wygrałam bilet do kina i miałam okazję zobaczyć ten świetny film. Dodatkowo polecam Wam odwiedzić w Bytomiu BECEK.  To kino studyjne serwujące rewelacyjne filmy, zawsze po seansie, wychodzę z sali bardziej bogata kulturalnie.

 

 

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Blog na WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d blogerów lubi to: