Rok w Jemenie na liście bestsellerów!


” Rok w Jemenie” Jennifer Steil znalazła się w gronie bestsellerów polecanych na lato przez Annę Dziewit-Meller w programie Dzień Dobry TVN.

W programu Dzień Dobry TVN znana dziennikarka radiowa i telewizyjna, Anna Dziewit-Meller, opowiedziała o książkach, które warto zabrać ze sobą na wakacje. Bardzo pozytywną rekomendację otrzymał tytuł, który przenosi nas do odległej kulturowo i geograficznie Sany, czyli „Rok w Jemenie”. To pozycja świetnie napisana, świeża i odkrywcza, pokazująca współczesny Jemen, dziennikarstwo, a także kobiecy upór i pasję. To również orientalna wędrówka mówiąca o uniwersalnych prawdach: potrzebie szczęścia, miłości, szacunku, bez względu na miejsce, czas czy kulturę.

Jeżeli chcesz się dowiedzieć czy naprawdę można mieszkać w piernikowym domu, co to jest kat, jak zdyscyplinować uzależnionych od niego podwładnych i dlaczego do najprostszych spraw zawsze trzeba mieszać Boga, to koniecznie sięgnij po tę pozycję.

rok-w-jemenie

Fragment mojej recenzji: Książka pełna emocji kobiety z pasją. To opowieść o przygodzie Jennifer Steil, która doświadczyła rocznej pracy w Jemenie jako dziennikarka. Miały być tylko trzy tygodnie, miała robić inne rzeczy, a co najlepsze o wielu sprawach nawet sobie nie zdawała sprawy, że się wydarzą. Praca w Sanie odmieniła jej życie, bo w momencie jej rozpoczęcia autorka zaczyna uczestniczyć w największym osobistym wydarzeniu.

Osoby zainteresowane recenzją znajdą ją TUTAJ

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Blog na WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d blogerów lubi to: