Happy OLO – pokaz filmu i spotkanie z Aleksandrem Dobą w BECEKU!


Niebawem w Bytomiu będziemy mieli wyjątkowego gościa. Aleksander Doba w wieku 67 lat przepłynął samotnie Atlantyk kajakiem, który napędzany był tylko siłą mięśni. Ten niezwykły wyczyn uhonorowano wieloma nagrodami, z tytułem Podróżnika Roku magazynu „National Geographic” na czele. Nieznany szerzej emeryt z Polic stał się bohaterem i inspiracją dla rzeszy osób na całym świecie, co sam Aleksander Doba komentuje z właściwym sobie dystansem. Film jest pełen refleksji i anegdot, a przede wszystkim jest swego rodzaju apoteozą optymizmu i dążenia do realizacji marzeń.

8 listopad, godzina 18:30, Bytomskie Centrum Kultury

Po seansie odbędzie się spotkanie z Aleksandrem Dobą oraz producentem filmu. Zapewniamy, że będzie ciekawie, zabawnie i niezwykle optymistycznie.

Olka poznałam na spotkaniach podróżniczych w Środzie Wielkopolskiej. Od pierwszej sekundy rozmowy z nim i wysłuchania jego prezentacji wiedziałam, że jest człowiekiem niezwykłym. Inaczej jest gdy ogląda się Olka w mediach. Na żywo jest istną petardą. Zaraża podejściem do życia. Ma tak ciekawą osobowość, że naprawdę warto wyrwać się z domu i posłuchać go na żywo! Bilety kosztują tylko 8 zł. Mam nadzieję, że wpadniecie do Bytomskiego Centrum Kultury. Katarzyna Irzeńska

Rezerwacja biletów: TUTAJ

Cykl „BCKino w podróży”: „Happy Olo – Pogodna ballada o Olku Dobie” – dokumentalny Polska, 2017
reż.: Krzysztof Paweł Bogocz, Marcin Macuk
czas trwania (film + spotkanie z twórcami): ok. 120 min.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Blog na WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d blogerów lubi to: