Australian Pink Floyd Show – czyli wspominamy Pink Floyd-ów


Rok 2013 to dla Australian Pink Floyd Show promowanie trasy koncertowej Eclipsed by The Moon. Niesamowite wrażenia po koncercie. Przede wszystkim dla fanów muzyki Pink Floyd to najważniejsze wydarzenie w roku. Tworzą nadal muzykę ponadczasową. To nie tylko przeżycie muzyczne, ale także duchowe oraz wzrokowe. Ukojenie dla zmysłów, relaks dla umysłu.

Lasery, „helikoptery”, tańczący  dmuchany nauczyciel do „Another brick on the wall” czy ogromny kangur na scenie to jedne z elementów show, które wywołują ciarki na skórze. Emocje mogą jeszcze wzbudzać solówki gitarowe, które im wychodzą rewelacyjnie. Mnie w katowickim Spodku na części pierwsze rozłożyły utwory: „Sorrow”; „Another brick on the wall”; „Us and them” oraz „Time”. Brakowało mi tylko „High hopes” by być w muzycznym raju.

fot. www.aussiefloyd.com

W tle stale widzimy obrazy, filmiki wyświetlane na ogromnym kole nad sceną. Ta aranżacja dodaje całemu widowisku metafizycznego znaczenia. Artyści także poprzez obrazy wspominają zespół Pink Floyd wraz z najważniejszymi osobami jakimi są David Gilmour i Roger Waters.

fot. www.aussiefloyd.com

Emocje pozostają po koncercie jeszcze długo. Ja osobiście polecam wybranie się na to wydarzenie. W tym roku zespół w Polsce koncertował w Katowicach 15 maja oraz w Poznaniu 16 maja. Jeżeli w przyszłym roku będą w Polsce, to nie ma co się zastanawiać, a warto to przeżyć. Wrażenia z jakimi wyjdziecie po koncercie – bezcenne!

Polecam!

Więcej info o koncertach i trasie:

http://www.aussiefloyd.com/

http://www.metalmind.pl/index.php?dzial=newsy&more=4244

https://www.facebook.com/australianpinkfloyd?fref=ts

Katarzyna Irzeńska

Poniżej czeska zapowiedź trasy koncertowej na 2013 rok

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Blog na WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d blogerów lubi to: