SiemionTeam na Złombol 2014 – gdzie jadą i kim są?


SiemionTeam to ekipa kilku charyzmatycznych, pełnych energii ludzi, którzy pragną przeżyć niezapomnianą przygodę i jednocześnie uzbierać pieniądze na zakup rzeczy dla dzieci z domów dziecka. Miło mi poinformować, że wspieram patronatem medialnym wyprawę ekipy!

opiska

Wszystko to w ramach akcji Złombol, w której biorą udział już trzeci raz. W tej edycji skład stanowią Adam, Sebastian, Michał i Bartek. Panowie swoją Nysą 522 TOWOS we wrześniu tego roku wybiorą się do Lloret de mar wraz z pozostałymi „złombolowcami”. Sama wyprawa ma charakter raczej indywidualny, każda ekipa trasę pokonuje we własnym zakresie. Wszyscy spotykają się tylko w ściśle ustalonych punktach noclegowych.

awaria2013-odlamek-wybil-szybe-finlandia

Złombol jest akcją charytatywną – darczyńcy, którzy chcą pomóc dzieciom ze śląskich domów dziecka, mają możliwość wykupienia powierzchni reklamowej na samochodach, które biorą udział w wyprawie. Uczestnicy podróżują w szczytnym celu i koszty podróży pokrywają z własnej kieszeni. Do udziału dopuszczone są pojazdy komunistycznej produkcji lub konstrukcji. Zebrane pieniądze najczęściej w grudniu są przeznaczane na realizację dziecięcych marzeń. Złombol organizowany jest od 2007 roku i co roku cieszy się coraz większym zainteresowaniem.

2012

Dotychczasowe trasy prowadziły z Katowic do Monaco, na arktyczne koło podbiegunowe, do Azji, do słynnego Loch Ness, do Archaia Olympia w Grecji i na NORDKAP, aby pokazać, że mimo wszystkich obaw da się dojechać takimi „złomami” do wyznaczonego miejsca.

start2012

Nyska Siemion Team w 2012 dojechała do Archaia Olympia w Grecji, a w 2013 dotarła na najbardziej północy punkt Europy – Nordkapp. Nie obyło się bez licznych przygód i emocji, ale zawsze z powodzeniem docierali do celu! W tym roku trzymamy kciuki za dotarcie do upalnej Hiszpanii!

trasa2012

Ich wyprawę można śledzić na bieżąco na oficjalnej stronie SiemionTeam:

http://zlombol2014.e-siemianowice.pl/

oraz

na fanpage na Facebooku: https://www.facebook.com/SiemionTeam

Jedna myśl na temat “SiemionTeam na Złombol 2014 – gdzie jadą i kim są?

Dodaj własny

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Blog na WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d blogerów lubi to: