E-wangeliści


ewapinObowiązkowa pozycja dla osób związanych zawodowo oraz hobbystycznie z wydawaniem i prowadzeniem serwisów internetowych. Dla wszystkich, którzy zamierzają wydawać serwisy w sieci.

Jest to zbiór wywiadów przeprowadzonych przez autora w latach 2007 – 2012 (znakomita większość 2008) z twórcami największych i najpopularniejszych serwisów w Polsce. Poznajemy m.in. Jacka Kawalca (WP), Arkadiusza Osiaka (Money.pl), Zbigniewa Sykulskiego (Merlin.pl), Jana Wejcherta (Onet.pl), oraz wielu innych pasjonatów i „ojców-założycieli” polskiego Internetu.

Książka utrzymana w konwencji wywiadu w najbardziej prawdziwy z możliwych sposobów pokazuje wzloty, upadki, porażki, ale przede wszystkim sukcesy jakich dokonali jej bohaterowie na przestrzeni lat raczkowania i rozwoju Internetu w Polsce. Z jakimi borykali się przeszkodami, jak temu stawiali czoło, jaką ogromną pracę musieli wykonać w owym czasie, abyśmy dzisiaj jednym kliknięciem myszki mogli korzystać z ich dorobku i pasji.

Zachęcam każdego, kto choć raz robił zakupy na Allegro, czy na Merlin.pl, czytał wiadomości w Onecie, czy O2, albo rozmawiał przez Gadu-Gadu do sięgnięcia po tę pozycję, bo warto mieć świadomość, że to co dzisiaj jest tak powszechne kiedyś wymagało ….., a przeczytajcie o tym sami.

„Ciekawej lektury” 🙂 – to na pewno spełnione życzenie

Marcin Kuziemka, Katarzyna Irzeńska

Autor

  • Tomasz Cisek
  • Paweł Nowacki

Tytuł

„ E-wangeliści”

Podtytuł

„Ucz się od najlepszych twórców polskiego internetu.”

Wydawnictwo

Helion

Rok wydania

2012

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Blog na WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d blogerów lubi to: