Kolorowanka – Twoja niezwykła podróż. 100 najpiękniejszych miejsc na świcie …


82ef08ce-ef90-49fc-8656-c2d8e1b78ee0W moje ręce wpadła ostatnio podróżnicza kolorowanka. Zastanawiałam się czy ja w ogóle mam cierpliwość na takie rzeczy i wyobraźnię.

Dodam, że tematyka podróżnicza w moim przypadku wygrała, bo nie wiem czy wzięłabym się za inny temat. Podróże wezwały do działania. 

Wydawnictwo SQN zajęło się podróżami od strony świata kolorów. To bardzo ciekawy zabieracz czasu zarówno dla podróżników jak i każdego, kto chce fajnie i kreatywnie gp spędzić. Kolorowanka może także zaciekawić dzieciaki, ale podkreślę, że nadaje się dla tych starszych. Dla maluchów może być nieco za trudna. Przy okazji kolorując rozwijamy nie tylko wyobraźnię, ale także uczymy się fajnych miejsc na świecie.

Może to się wydać zabawne, ale mam zamiar na kolejne podróże zapakować do plecaka kredki i zabrać ze sobą zeszyt ze 100 obrazkami do pokolorowania. Nie raz czekamy na samolot, autobus czy pociąg. To może być alternatywa dla książki  chociaż nie odciągam od czytania. Uważam jednak, że to świetne zajęcie nie tylko dla najmłodszych.

W momencie gdy czekamy na transport czy mamy chwilę wolnego nie musimy szablonowo jak wszyscy robić coś oczywistego. Weźmy kredki, flamastry i nie bójmy się kreatywności. Moja kolejna podróż to Bergen. Już teraz wiem, że zabieram ze sobą zeszyt + kredki!

Mnie to kolorowanie relaksuje. Staję się przy tym jakaś bardziej cierpliwa. W połączeniu z ulubioną muzyką na uszach poziom kreatywności wzrasta podwójnie. Po takim zabiegu dla mózgu czułam się naprawdę zrelaksowana i co ciekawe, nie musicie tu być oczywiści. Chcecie Santorini, które zazwyczaj jest niebieskie w odcieniach fioletu? Czemu nie! Do dzieła!

Wydanie jest poręczne, ciekawe i znajdziemy tu od łatwiejszych po dość trudne obrazki. Pamiętajcie liczy się wyobraźnia, a świat czeka z kolorem.

Kolorowanka Twoja niezwykła podróż. 100 najpiękniejszych miejsc na świecie ma premierę 31.03.2016 i będzie dostępna w salonach EMPIK. Można zamówić ją już na stronie EMPIK-u.

26ede261-dd7b-471e-a47e-6c0c71fc95f3

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Blog na WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d blogerów lubi to: